Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту.

Стартовий Логін і Пароль Ви можете отримати у класного керівника Вашої дитини.

Далі, ви можете використовувати або цей Логін і Пароль, або створити собі нові в розділі "Налаштування".

Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1425
Хлопчиків: 748
Дівчаток: 677
Працює педагогів: 95
Чи брали участь у роботі органу управління навчального закладу (наприклад, батьківського комітету, ради школи)?
Відповісти
Стартувала реєстрація на "Інженерний тиждень-2021"!
Тиждень безпеки життєдіяльності
29.11.2020
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
Відбувся загальношкільний конкурс плакатів в рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності
29.11.2020
Акція "Біла стрічка" в НВК№10
25 листопада акцією "Біла стрічка" стартувала в НВК №10 Всесвітня акція "16 днів проти насилля", яка триватиме до 10 грудня
28.11.2020
Вітаємо переможницю розіграшу призів від ЮНІСЕФ
У ФБ-групі "EdEra для вчителів" неймовірно вдячні усім вчителям, які долучилися до «Найбільшого уроку у світі». Організатори зазначають, що переглядати фото, відео та публікації за гештегом Найбільший урок у світі. Знаю права і змінюю світ — одне задоволення! Ми пишаємося, що автори кращих публікацій - учителі НВК№10 — Тетяна Думанська, Юлія Прозоровська, Наталія Велиган, Ірина Лісіцька, Галина Хруленко та здобувачі освіти 6-10-х класів НВК№10! Пишаємося, що Ірина Лісіцька - переможниця розіграшу подарунків від ЮНІСЕФ за проведення “Найбільшого уроку в світі”!