Авторизація
Логін
Пароль

Забули пароль?


Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту
(авторизація доступна лише для учнів, батьків учнів та вчителів НВК№10)

Після авторизації, Ви зможете змінити свій доступ (логін, пароль і т.д.) у розділі "Налаштування"

Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1398
Хлопчиків: 731
Дівчаток: 667
Працює педагогів: 93
29 вересня - Національний урок пам'яті
24.09.2021
Відкритий Кубку Міського голови зі стрільби із пневматичної гвинтівки 2021
Вітаємо учнів НВК№10 м. Хмельницького, які 24 вересня 2021 року взяли участь у змаганнях зі стрільби із пневматичної гвинтівки та зайняли: 1 команда в номінації "навчальних закладів"- друге місце. 2 команда в номінації "громадських організацій"- перше місце. Особиста першість призери: Крачковська Яна Василишин Даніїл Сліщук Сніжана Щербатюк Вероніка Воевудський Олександр. Кращі снайпери турніру: хлопці- Василишин Даніїл дівчата- Крачковська Яна.
23.09.2021
Школа і поліція
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ Інформує, що превентивну діяльність у Вашому навчальному закладі здійснює Старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького районного управління поліції капітан поліції - Рудь Богдан Сергійович тел. 098-459-53-28 Начальник СЮП ВП Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області - Ковальська Наталія Миколаївна (0682036090) Службовий кабінет розташований за адресою: м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15, к. 318 електронна адреса для звернень: rudbogdan93@gmail.com
21.09.2021
Міжнародний день Миру 2021
21 вересня відзначається Міжнародний день Миру. Класні керівники, вчителі історії та права провели інформаційні хвилини до Дня миру. Учні 5-Д та 6-Г класу виготовили символи миру, голуби, якими прикрасили дерева навколо школи. Їх меседжом було "Нехай розлетяться усією країною і принесуть усім нам довгоочікуваний МИР". А також учні 6-Г класу взяли участь у флешмобі "Інтелект України за мир", малювали картину "Дітям потрібен мир", вітали учнів та мешканців мікрорайону листівками, створили тематичне відео. Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Проте ми повинні пам'ятати, що навіть в нашій країні є регіони, де люди лише мріють про мирне життя. Мир вам, вашій родині, вашому дому, і нехай кожен день буде МИРНИМ!