Авторизація
Логін
Пароль

Забули пароль?


Авторизація необхідна для використання всіх можливостей і ресурсів сайту
(авторизація доступна лише для учнів, батьків учнів та вчителів НВК№10)

Після авторизації, Ви зможете змінити свій доступ (логін, пароль і т.д.) у розділі "Налаштування"

Де шукати
Що шукати
Почніть вводити слово
Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1395
Хлопчиків: 725
Дівчаток: 670
Працює педагогів: 88
Відвідувачам басейну
Переглянути
14.01.2023
Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту МАН-2023!
Найкращі вітання учням-переможцям І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України! І місце - секція "Історія України" - Велісевич Дар'я - 11-А кл. - наукова керівничка Аліна Дяченко II місце - секція "Англійська мова" - Славінська Яна - 11-Б кл. - наукова керівничка Оксана Шклярук II місце - секція "Журналістика" - Пец Марина - 10-А кл. - наукова керівничка Оксана Юхимович II місце - секція "Охорона здоров'я" - Скочеляс Марія - 9-В кл. - наукова керівничка Світлана Войцехівська II місце - секція "Літературна творчість" - Глущенко Софія - 8-В кл. - наукова керівничка Альбіна Кошевко III місце - секція "Психологія" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Леся Янковська III місце - секція "Українська мова" - Собко Валерія - 10-А кл. - наукова керівничка Наталія Кракович лауреатка конкурсу - секція "Українська мова" - Ковальчук Софія - 10-А кл. - наукова керівничка Любов Ковальчук Зазначимо, що усі роботи мають високий рейтинговий бал, на порядок вищий від визначеного місця. Бажаємо міцного здоров'я й нових перемог юним науковцям та їх науковим керівникам! Це особливі перемоги в особливий рік: уміння зосередитися і на навчанні, і на науковій роботі попри повітряні тривоги, попри відключення світла, попри перебої з інтернетом свідчать про високий рівень самоорганізації, силу волі, бажання розвиватись і розбудовувати нашу державу. Дякуємо воїнам ЗСУ, завдяки яким стало можливим проведення конкурсу-захисту МАН! Знаємо, що для військових на фронті дуже важливі наші маленькі досягнення, тож разом - до Перемоги!
30.12.2022
Іграшки-обереги "Від твого вчителя" для ЗСУ
29 грудня, перечекавши рашистські обстріли, після відбою повітряної тривоги, учителі НВК№10 зібрались на педагогічну раду. Підбиваючи підсумки роботи у 2022 році, плануючи наступні події у прийдешньому 2023 році, педагоги зазначили, що однією з найважливіших справ є волонтерська. Тому гуртом подонатили на потреби ЗСУ, а іграшки-обереги, виготовлені вчителями, з позначкою "ВІД ТВОГО ВЧИТЕЛЯ" та випечені домашні солодощі вже помандрували на фронт разом з "Волонтерами Поділля". Спільно робимо усе можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ.
30.12.2022
Вітаємо з перемогою команду "Бандерівців" 8-Д класу!
Чому новорічні подарунки роблять щасливими? Тому що їх задумуєш, сподіваєшся, що все справдиться і ... раптом все збувається! Що може бути кращим подарунком для вчителя, ніж перемога його вихованців? Коли Лабораторія математичних наук НЦ МАНУ запросила учнів 8-11 класів взяти участь у конкурсі командних математичних головоломок 2022, ми запитали у наших математичок: "Ану ж хтось ризикне збити командочку?" І Юлія Біланчук разом з учнями 8-Д класу ризикнула, і зібралась командочка, і назвали себе "Бандерівці", і ПЕРЕМОГЛИ! За умовами конкурсу у команді могло бути лише 4 особи, через платформи Zoom та Google Classroom протягом 5 днів (щодня о 09:00), команди отримували завдання, яке повинні були виконати протягом 36 годин... І ось - переможне III місце! І круті сертифікати за підписом бойового директора НЦ "МАНУ" Оксена Лісового. Вітаємо славних "Бандерівців" 8-Д: Ковалевського Дмитра, Корнелюк Крістіну, Курбатову Марину, Андрійчук Анну! Вітаємо їх учительку математики Юлію Біланчук з гарним подаруночком до педагогічної Ялинки Десятої! Вітаємо також з гарною спробою команди НВК№10 "Неподільне" та "Algebra"! І знаєте - з маленьких українських перемог обов'язково складеться ОДНА ВЕЛИКА ПЕРЕМОГА!