(авторизація доступна лише для батьків учнів НВК№10)

Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Навчається учнів: 1413
Хлопчиків: 742
Дівчаток: 671
Працює педагогів: 95
Триває набір дітей у 1 клас
21 травня - свято Останнього Дзвоника для одинадцятикласників
З 14.06. відкривається літній англомовний табір відпочинку “Summer Language Camp”
14.05.2021
15 травня - День науки в Україні
Вітання усім здобувачам освіти НВК№10, які досліджували та захищали результати своїх наукових досліджень у науковому товаристві десятої школи "До вершин наук"! Вітання усім педагогам НВК№10, які стали науковими керівниками учнівських наукових робіт Малої академії наук України та навчали дітей у школі олімпійського резерву, готували своїх вихованців до різноманітних конкурсів, виступів на науково-практичних конференціях! Окремі вітання - наймолодшим науковцям НВК№10 та їх керівникам, які працюють за програмою "Юний дослідник"! Велика подяка всім батькам, які підтримують інтелектуальний розвиток своїх дітей та супроводжують їх наукові відкриття!
14.05.2021
"Подільські характерники" НВК№10: міські змагання
12 травня команда "Подільські характерники" взяла участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") та показала високі результати. Вітаємо учасників (10-Б кл.): Прияна С., Ваврічен В., Гаврищука Д., Бігуса М., П'янківського М., Ортинського А., Дарманського Д., Крачковську Я.! Дякуємо команді вчителів, що підготувала учасників: Донцовій Л. В., Дьоміну О. М., Кошевко А. В., Стецюк Т.О., Вороновській Н.І., Стецюк Л. Ф. За дизайн та оформлення прапору окрема подяка Козубай Л. І. та Стецюк І.О. Усій шкільній родині - дяка за підтримку.
13.05.2021
Дружимо з нашими героями на Сході
Місточок дружби між нашими військовими та вихованцями НВК№10 встановлено давно. Гарним було спілкування під час Великодніх свят: діти та батьки 10-Б, 7-В та 3-Д класів вкотре сказали "Дякую" нашим захисникам на Сході і передали свої маленькі подарунки. Приємно було побачити, як посміхаються наші друзі, розглядаючи дитячі листівки