2 3 > >>
28.06.2022 (оновлено)
Вітаємо Василишина Д. з перемогою у конкурсі "ЕнштейніУс"!
Дорогі друзі! Наказом ХОДА від 24.06.2022 №226-од підведені підсумки обласного дистанційного конкурсу проєктів «ЕнштейніУС». З 01 по 10 червня 2022 року ми разом зібрали 654 голоси за проєкт Василишина Данила "Дослідження можливості використання колекторного двигуна для створення вантажопідіймального крана та його застосування в механічних пристроях". І ось талановитий учень переміг! Василишин Данило посів І місце у номінації "Фізика навколо нас". Переглянути захист проєкту можна на YouTube-каналі. Вітаємо Данила та його наукову керівничку, вчительку фізики Світлану Куліковець!
17.06.2022
Конкурсу читців-декламаторів - Слово Нації 2022
Спочатку було СЛОВО . . . незламне як наша воля, дзвінке як водограй, п‘янке як поцілунок і непохитне як наша віра…   Саме сьогодні, 16 червня, 2022 року переможці конкурсу читців-декламаторів «Слово Нації», ідейним натхненником якого є керуюча справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій, а організатором - Департамент освіти, отримали відзнаки та цінні подарунки. НВК №10 м.Хмельницького гідно представила учениця 7 класу - Німа Юлія. Вітаємо її та вчительку української мови та літератури, Медвецьку Світану Олександрівну, яка підготувала ученицю, з почесним ІІІ місцем. «Свою Україну любіть..», - пророчо звучали під час урочистостей слова Тараса Шевченка у натхненно- чуттєвому зверненні Юлії Сергіївни до юнок та юнаків; а ще поталанило творчій кагорті поспілкувалась із подільським письменником, головою «Спілки письменників Хмельниччини» Володимиром Олійником.
16.06.2022
Вітаємо випускницю-медалістку Ваврічен Вікторію
Вітаємо випускницю-медалістку ученицю 11-Б класу Ваврічен Вікторію з успішним закінченням навчання у школі!
03.06.2022
Завершення 2021-2022 навчального року
Кінець навчального року для шкіл – це відповідальний період систематизації та підбиття підсумків усього зробленого за рік. Так і у НВК№10 03.06.2022 підводили підсумки та завершували цей непростий навчальний рік. Кожен класний колектив вирішив провести останній навчальний день по-своєму. Наприклад учні 5-Д класу розповідали і писали на online дошці Jamboard про те, як вони змінилися, як складалося життя в умовах дистанційного навчання у шкільній корпоративці й бажали один одному нового мирного навчального року! А учні 6-Д класу, змогли поспілкуватися наживо з військовим ЗСУ, з ким говорили про нашу державу, її історію, сьогодення та прекрасне вільне майбутнє. А також написали листи нашим захисникам... А ось учні 6-Г класу, свій останній провели з користю... У наших бійців тепер на одну маскувальну сітку більше! Віримо у перемогу та готуємось до нового навчального року!
03.06.2022
Звернення міського голови Олександра Симчишина
Свято Останнього Дзвоника-2022 відбувається в умовах воєнного стану онлайн. Тому й цьогорічне звернення міського голови Олександра Симчишина до дітей та освітян є також особливим.
2 3 > >>