2 3 > >>
13.10.2021
Турнір з міні-футболу серед дівчат 2021
Вітаємо з ІІІ місцем у турнірі з міні-футболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громади, жіночу команду НВК№10 м.‑Хмельницького: Ковальчук Софія 9-Б Масилюк Яна 9-А Ліщук Сніжана 11-А Кізаєва Катерина 8-Г Каніцька Анна 8-Г Майличко Юля 8-А Демідова Олександра 7-Б Мазур Кароліна 7-А Пишаємось Вами, дівчата!
11.10.2021
У 6-Г класі на уроці "Мистецтво" виконували творче завдання
Здобувачам освіти 6-Г класу на уроці «Мистецтво» під час вивчення теми «На вершинах Олімпу: портрет у скульптурі» учителька Ілона Куліковець-Кицан запропонувала виготовити постать спортсмена з пластичних матеріалів (пластиліну). Ось яка чудова вийшла футбольна команда та красуні-балерини!
11.10.2021
Осінні канікули розпочнуться раніше - 18 жовтня
Для школярів осінні канікули почнуться на тиждень раніше, а не з 25 жовтня. За фактом учні відпочиватимуть 11 днів - з 14 по 24 жовтня, оскільки дата 14 жовтня є святковим вихідним (День захисників і захисниць України)
08.10.2021
Міжнародний конкурс творчих робіт «Уроки війни та голокосту — уроки толерантності»
Вітаємо вчительку історії НВК№10 м.Хмельницького, Дяченко Аліну Михайлівну, з переможним другим місцем у Міжнародному конкурсі творчих робіт «Уроки війни та голокосту — уроки толерантності»! Конкурс організований МОН України, Інститутом "Ткума" та дніпровським Музеєм Голокосту відбувається вже 18-й рік поспіль. На конкурс було представлено роботу - Web-квест «Ніколи знову!» , доступний на нашому шкільному сайті за ПОСИЛАННЯМ.
07.10.2021
Учні 10-Б - учасники "Правового клубу"
07 жовтня здобувачі освіти 10-Б класу разом з учителькою правознавства Галиною Хруленко стали учасниками «Правового клубу» Центральної міської бібліотеки для дітей. Тему «Насильство в сім'ї: де шукати допомогу?» коментувала провідна фахівчиня, юристка БВПД Ольга Чорна. Учні дізнались про ознаки та види поняття «насильство в сім’ї», наслідки такої поведінки для всіх членів сім’ї зокрема дітей, правове регулювання цієї проблеми.
2 3 > >>