Радіємо успіхам наших науковців!

24.02.2021
13-19 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Наш навчальний заклад представляли учні-гуртківці ХОЦТКУМ та ХОЦНТТУМ. Карантинний 2021 рік став тріумфальним для наших юних науковців: Вікторія Ваврічен (10-Б клас) - 1 місце в секції "Фінанси, грошовий обіг і кредит " та 1 місце в секції "Соціологія", Вікторія Галюс (10-Б клас) - 1 місце в секції "Мікроекономіка та макроекономіка", Катерина Божук (10-Б клас)- 2 місце в секції "Мікроекономіка та макроекономіка", Владислав Ільчук (9-Г клас) - 3 місце в секції "Історія України" . Найщиріші вітання дослідникам! Ви зійшли на свою чергову вершину! У Вікторії Ваврічен та Вікторії Галюс попереду ще випробування на фінальному етапі конкурсу. Подальших всім звитяг, а дівчатам перемоги на республіці!