Уроки математики провели 6 кращих вчителів області

24.02.2021
19 лютого в НВК№10 відбувся заключний етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика». Уроки математики для наших дев'ятикласників провели 6 найкращих вчителів Хмельницької області. Вони надзвичайно високо оцінили зусилля вчителів математики НВК№10 Медулича В.В., Мазурок Г.К., Султан О.П., Дмитрак Т.Й., які гарно підготували своїх учнів.
Атмосфера конкурсних уроків була доброзичливою, учні намагалися розкрити свої найкращі якості, підтримати вчителів-конкурсантів.
Дякуємо за підтримку класним керівникам Хруленко Г.В., Думанській Т.В., Лісіцькій І.В., Войцеховській С.П., Кошевко А.В. та батькам дев'ятикласників.
Окрема подяка Мандзюк О.Ю. та її вихованцям, учням 10-Б класу, які привітно приймали гостей, були відповідальними й зразковими черговими.