Найкращі уроки української мови

25.02.2021
Символічно, що саме 25 лютого, у день народження Лесі Українки, в НВК№10 відбувся заключний етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література». 6 найкращих вчителів Хмельницької області провели уроки української мови для наших дев'ятикласників. На кожному уроці звучало сьогодні дзвінке натхненне слово Великої Українки. Члени журі, конкурсантки, учні спільно створили атмосферу успішної творчої діяльності, святковий піднесений настрій. Дякуємо філологиням НВК№10, Велиган Наталії, Новіцькій Оксані, Оріщиній Олені, Мандзюк Оксані, Шкарпеті Юлії, Гудзінській Світлані, які доклали всіх зусиль, щоби якнайкраще підготувати своїх вихованців.
Дякуємо за підтримку класним керівникам Хруленко Г.В., Думанській Т.В., Лісіцькій І.В., Войцеховській С.П., Кошевко А.В. та батькам дев'ятикласників.
Окрема подяка Мандзюк О.Ю. та її вихованцям, учням 10-Б класу, які привітно приймали гостей, були відповідальними й зразковими черговими.
Вивчаймо та плекаймо рідну мову! Цінуймо та поважаймо дорогоцінний спадок українства!