У 5-В - День неквапливості!

02.03.2021
А чи знаєте Ви про існування Міжнародного дня неквапливості (або Дня повільності)? Його відзначають 26 лютого. Ідея установи такого свята належить італійцям. Саме вони - дуже активний і емоційний народ - вперше відзначили День неквапливості в 2007 році, з метою неквапливо насолоджуватися життям в кожен його неповторний момент. І це не дивно - в наше століття швидкостей і прогресу багато хто забуває про приємні щоденні дрібниці, улюблені заняття і взагалі про якість життя.
Не поспішати і отримувати задоволення від кожного моменту життя закликали італійці.
Учні 5-В класу доєдналися до святкування цього незвичайного дня. Діти знайшли цікаві матеріали про подію та зробили інформаційний куточок, щоб усі школярі та вчителі могли дізнатися щось нове. А сьогоднішній одяг - кугурумі та піжамки - символізував відпочинок.
Тож не поспішайте жити, а насолоджуйтеся кожною миттю!