Безпека дітей у цифровому просторі

14.03.2021
Збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, яка загрожує їхньому життю та здоров’ю, зокрема – в соцмережах.МОН розробило рекомендації для інформування дітей та батьків. Якщо дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій у цифровому просторі - одразу звертайтись до Національної поліції України. Психологічна допомога за номерами телефонів:
Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини: 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних), 16 111 (безкоштовно з мобільних);
онлайн-консультація для підлітків у Teenergizer;
чатбот у Telegram і Viber, який допоможе дізнатися, куди звертатися по допомогу.