Захистились юні дослідники 2-Б класу

19.03.2021
19 березня відбувся конкурс-захист учнівських наукових досліджень НТУ НВК№10 "До вершин наук" за програмою "Юний дослідник". Наукова керівничка Марія Денисюк підготувала 5 вихованців 2-Б класу, які працювали над такими темами:
Бойко Анна. «Плетіння бісером. Покроковий майстер-клас з французького об’ємного плетіння бісером»
Задорожна Софія. «Математика на кухні»
Марчук Дмитро. «Україна – європейська країна»
Козіброда Анастасія. «Калина – одвічний символ України»
Перун Дарина. «Плавання – шлях до міцного здоров’я. Моє захоплення плаванням»
Усі діти гарно підготувались і, хоч хвилювались, але були дуже переконливі під час дискусії, відповідаючи на запитання однокласників та учителів.
Довідково: наш гурток "Юний дослідник" є унікальним: при науковому товаристві учнів НВК№10 "До вершин наук" працює з 2005 року. За цей час щороку роблять свій перший крок у науку біля 15 здобувачів освіти 1-4 класів. Усі вони - успішні дослідники, переможці конкурсу-захисту МАН у старших класах.