15 травня - День науки в Україні

14.05.2021
Вітання усім здобувачам освіти НВК№10, які досліджували та захищали результати своїх наукових досліджень у науковому товаристві десятої школи "До вершин наук"!
Вітання усім педагогам НВК№10, які стали науковими керівниками учнівських наукових робіт Малої академії наук України та навчали дітей у школі олімпійського резерву, готували своїх вихованців до різноманітних конкурсів, виступів на науково-практичних конференціях!
Окремі вітання - наймолодшим науковцям НВК№10 та їх керівникам, які працюють за програмою "Юний дослідник"!
Велика подяка всім батькам, які підтримують інтелектуальний розвиток своїх дітей та супроводжують їх наукові відкриття!