Учнівський проєкт «Дерево імен»

20.05.2021
Вишиванка — краля!
Пишна, загадкова.
Означає кожна
Ниточка в ній слово.

Зі знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батьківська хата, дідусева казка, бабусина вишиванка – все це родовідна пам’ять, наша історія, наші символи.
Українську вишиванку часто називають кодом нації із зашифрованими оберегами, символами та знаками.
Цьогоріч учні 5-А класу вирішили до Дня вишиванки створити проєкт «Дерево імен». На уроці інформатики учні скористалися ресурсом Текстова вишивка та перетворили власні імена у червоно-чорні орнаменти. Дівчатка на уроці трудового навчання, під керівництвом Білецької Т.Ю., з наполегливістю виводили чарівні стібки, вкладаючи тепло та любов у кожен візерунок. Хлопці ж, разом з Дьоміном О.М., створили основу композиції – дерево.
Тепер наш клас прикрашає наше закодоване українське дерево вишитих імен. Учнів так захопила робота з вишивкою, що на наступний рік вони вже запланували зробити деревце більшим та доповнити іменами усіх своїх вчителів.