Кобзар - це слово на кожний день

21.05.2021
20.05.2021 р. Анастасія Храпак, учасниця освітнього проєкту "Кобзар" - це слово на кожний день", була запрошена до Народного Дому "Просвіти". 22 травня 2021 року виповнюється 140 років з дня перепоховання Тараса Шевченка в рідній землі, на Чернечій горі, яку тепер ми називаємо Тарасовою. Хмельницькі просвітяни протягом багатьох років вшановують День, коли повернувся в Україну на вічний спочинок найдостойніший з її синів. Цьогоріч прославили Великого Тараса учні навчальних закладів нашого міста, учасники освітньо-просвітницького проєкту «Кобзар» - це слово на кожен день».

Голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко нагадала присутнім про останній шлях Кобзаря на Гору, що стала нашою першою національною Святинею, місцем поклоніння мільйонів людей з усього світу.