Школа та громада для дитини

26.04.2021
Вчителька інформатики, Гончарук Юлія Юріївна, успішно завершила курс «Школа та громада для дитини» з циклу «30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина» від програми «Демократична школа» онлайн-платформи PROMETEUS.

Цей курс допоможе користувачеві зрозуміти, які переваги отримує учень чи учениця від грамотної співпраці школи і громади, у якій він/вона зростає.
Автори й авторки курсу навчають, як у співпраці з громадою розвинути у дітей громадянські компетентності, які потім застосують їх у втіленні власних ініціатив. Школярі, під керівництвом педагогів, отримають можливість бути почутими і впливати на формування політики на місцевому рівні. Підвищать їхнє вміння брати на себе відповідальність, працювати в команді, усвідомлювати важливість своїх дій та застосовувати свої знання на практиці стануть їм в нагоді на все життя.