Конкурс-захист за програмою

02.06.2021
Конкурс-захист за програмою
02 червня відбувся конкурс-захист наукових досліджень здобувачів освіти 3-Д класу, учасників гуртка "Юний дослідник" при НТУ МАН "До вершин наук". Цією подією завершився навчальний рік у відділенні початкових класів НТУ НВК№10 "До вершин наук". Тому не тільки гуртківці, а й усі вихованці 3-Д класу взяли участь у марафоні особистих досягнень "Світ моїх захоплень" - такої кількості грамот і медалей за спортивні та творчі перемоги немає більше в жодному третьому класі! Підготовку заходу здійснила наукова керівничка Неля Кінашевська.
Тимофієв Тимофій захистив результати дослідження за темою "Навчайся та відпочивай з Minecraft".
Царук Назар - за темою "Туристичні стежки Карпат".
Команда 3-Д класу викликала команду 3-Б класу на загальношкільні змагання з Minecraft, які відбудуться у вересні 2021 року.