Вітаємо переможців міських олімпіад!

12.06.2021
Відбулися останні класні збори у цьому навчальному році, на яких вітали наших найкращих! У 8-Г класі навчається ціле сузір'я олімпійців! Ситар Микола та Урбанський Нікіта посіли ІІІ місця в олімпіаді з географії! Василишин Данило - ІІ місце в олімпіаді з англійської мови! Луценко Уляна - ІІ місце в олімпіаді з історії! У 8-В класі радіють за Боднара Кирила, який посів ІІІ місце в олімпіаді з хімії та І місце в олімпіаді з інформатики! А у 7-Б класі віншували однокласника Василашка Платона, який посів ІІІ місце в олімпіаді з математики! Вітаємо!!! Бажаємо усім міцного здоров'я і перемог у наступному навчальному році!