Відзначені педагоги НВК№10

12.06.2021
На педагогічній раді НВК№10 підводили підсумки наукової та методичної роботи у 2020-2021 навчальному році. Пишаємось колегами, які отримали нагороди за результатами атестації, за результатами участі в обласній виставці педагогічних досягнень "Хмельниччина на шляхах реформування", за результатами підготовки переможців МАН:
Дипломами Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти нагороджені Березюк Ірина, Думанська Тетяна, Лісіцька Ірина!
Грамотами Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради нагороджені Зубатюк Наталія, Коцюба Оксана, Фоміна Олена!
Грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджені Борсук Оксана, Кінашевська Неля, Юхимович Оксана!
Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджена Козубай Людмила!
Вітаємо!