Звіт директора НВК№10 за 2020-2021 н.р.

28.08.2021
27 серпня 2021 року відбувся звіт директора НВК№10 м. Хмельницького Віктора Грищука перед батьківською громадою та трудовим колективом.
У звіті директор проаналізував свою діяльність у 2020-2021 навчальному році в контексті роботи структурних підрозділів школи. Інформація містила:
- загальні відомості про навчальний заклад;
- аналіз управлінської діяльності;
- результати навчально-виховної роботи у 2020-2021н.р.;
- аналіз кадрового забезпечення навчального закладу;
- відомості про соціальний захист, медичне обслуговування здобувачів освіти;
- звіт щодо організації харчування здобувачів освіти НВК№10;
- аналіз витрат коштів зі спецрахунку закладу, бюджетних коштів, у тому числі коштів, виділених із розрахунку 250 грн. на одного учня.
Ознайомитися з матеріалами звіту директора за 2020-2021 н.р. можна за посиланням.
Робота директора НВК№10 м. Хмельницького Віктора Грищука за підсумками 2020-2021 навчального року визнана задовільною.