Міжнародний день Миру 2021

21.09.2021
21 вересня відзначається Міжнародний день Миру.
Класні керівники, вчителі історії та права провели інформаційні хвилини до Дня миру.
Учні 5-Д та 6-Г класу виготовили символи миру, голуби, якими прикрасили дерева навколо школи. Їх меседжом було "Нехай розлетяться усією країною і принесуть усім нам довгоочікуваний МИР".
А також учні 6-Г класу взяли участь у флешмобі "Інтелект України за мир", малювали картину "Дітям потрібен мир", вітали учнів та мешканців мікрорайону листівками, створили тематичне відео.
Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Проте ми повинні пам'ятати, що навіть в нашій країні є регіони, де люди лише мріють про мирне життя. Мир вам, вашій родині, вашому дому, і нехай кожен день буде МИРНИМ!