Зустріч з Оксаною Радушинською

24.09.2021
Зустріч з Оксаною Радушинською
24 вересня учні 9-А класу НВК№10 м.Хмельницького в межах реалізації проєкту Інклюзивний креативний простір "FreeDreams", за ініціативи Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка спільно з УКФ, відбулася зустріч з Оксаною Радушинською, поетесою, прозаїком, журналісткою, номінованою Міжнародною премією імені Олеся Гончара, І Премією у номінації «Романи» на Коронації слова 2011.
Тренінг стосувався теми із журналістики «Бот, блогер, журналіст», певних аспектів професії, які є важливими в процесі саморозвитку: про розуміння публічної і приватної інформації, про телерантність і межу зі вседозволеністю, про комінукацію з різними людьми, про уміння ставити цікаві запитання і бути цікавим співрозмовником. Пані Оксана запропонувала учасникам заняття спробувати себе в ролі журналістів, провівши інтерв'ю з директоркою Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка Валентиною Черноус.
Дякуємо Вам за неймовірно щиру атмосферу, акцентування аудиторіі на розумінні емоційних кордонів власного «я», принципі рівності всіх і кожного, входження в основи професії «Журналіст».