Вітаємо Янковську Л.М. з авторською публікацією!

27.09.2021
Вітаємо Янковську Л.М. з авторською публікацією!
Практична психологиня НВК№10 Янковська Леся взяла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній онлайн конференції "Обдаровані діти - скарби нації". Конференція, проведена Інститутом обдарованої дитини НАПН України, кафедрою UNESCO з наукової освіти НПУ ім. М. Драгоманова, приурочена 30-річчю Незалежності України.У збірнику конференції розміщена авторська наукова стаття Лесі Михайлівни "Microsoft365 Education в роботі шкільного психолога. Формування емоційної саморегуляції творчого педагога та обдарованого учня". Рішенням педради зараховано підвищення кваліфікації в розмірі 1,5 кредиту ЄКТС.
Довідково: у корпоративному ХОНС НВК№10 Microsoft365 функціонує кабінет практичної психологині НВК№10 Янковської Лесі