День учнівського самоврядування 2021

01.10.2021
День учнівського самоврядування 2021
01 жовтня у Навчально-виховному комплексі №10 відбувся День учнівського самоврядування, приурочений до Міжнародного дня працівника освіти.
Вихованці закладу проявили ініціативу спробувати себе у ролі вчителів. Протягом тижня учні 8-11 класів готували уроки, консультувалися з педагогами, розробляли власні презентації та завдання. Така взаємодія дала прекрасний результат: діти зрозуміли, якою складною, відповідальною й водночас цікавою та творчою є праця вчителя. Дехто з учнів зрозумів, що хоче присвятити своє життя в майбутньому навчанню молодого покоління.
Також школярі спробували себе у ролі класних керівників та провели виховні години, присвячені темі протидії булінгу у школі.
День самоврядування проводився другий рік поспіль, і маємо надію, що це буде чудова традиція в НВК№10.