6-Г клас - тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

08.11.2021
З 1 по 5 листопада в НВК №10 відбувся «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».
"Пам'ятай! Життя є дар, великий дар. І той, хто його не цінує, цього дарунка не заслуговує". Ці слова великого Леонардо да Вінчі стали гаслом для учнів 6-Г Інтелект-класу.
Під час різноманітних заходів учні демонстрували свідоме ставлення до свого життя та здоров’я, дотримуючись правил безпечної поведінки на дорогах, додаючи світловідбивні елементи до свого одягу. Під час виховної години «Твоя безпека - це твоя уважність» школярі провели дискусію «Паски безпеки чи заглушки?». Відповідь на це питання шестикласники спробували з'ясувати, переглянувши відеосюжет від патрульної поліції Хмельницької області. Переглядати його було дуже цікаво ще й тому, що головна героїня сюжету - випускниця нашої школи, а частина подій відбувалася в аудиторії класу. Цікавим був конкурс компютерних колажів «Будь уважним», під час якого здобувачі освіти демонстрували ситуації, наслідки котрих для їх життя та здоров’я залежить від їх ставлення до правил поведінкиУ стрімкий час компютерних технологій не могли учні не поговорити й про «Інтернет-шахрайство», адже дуже важливо памятати не лише про безпосередні загрози нашому життю та здоров'ю, а й про віртуальні, що становлять небезпеку для нашого психічного здоров'я. Інтернет-шайхрайство - загроза сучасного світу! Можливо відеоінструкції від шестикласників стануть застереженням для усіх! . Рольова гра «Ми-пішоходи», онлайн-вікторина “Безпека руху - це життя” на платформі LearningApps – це лише невеличка частинка цікавих заходів, що відбулися у класі. «Не бійтеся життя. Повірте, що життя варте того, щоб його прожити,» - говорив Вільям Джемс. І тільки від нас залежить наскільки наше цікаве та захопливе життя буде безпечним!