ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

10.11.2021 (оновлено)
9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який організовує Національна суспільна телерадіокомпанія України, зокрема «Українське радіо».
Текст диктанту написав і читав із Суспільної студії письменник Юрій Андрухович.
"Автор тексту запрошує нас милуватися природою, осінню і красою всього, що нас оточує. І разом тим зберігати соціальну дистанцію." — розповіли працівники Суспільного радіо.
До написання радіодиктанту приєдналися люди зі всієї України, зокрема з окупованих територій, а також з різних країн світу.
У НВК№10 до написання радіодиктанту охоче доєдналися як учні 5-11 класів, так і усі вчителі, дирекція школи.

Також про те як писали радіодиктант можна дізнатися у новинах на Першому Подільському.