Виставка до Всесвітнього дня рукоділля 2021

16.11.2021
Виставка до Всесвітнього дня рукоділля 2021
Щорічно 16 листопада в світі відзначають Всесвітній день рукоділля (World Needlework Day), який, безумовно, присвячений всім тим, хто вкладає свій творчий талант у вироби ручної роботи.
Сьогодні, за ініціативи вчительки трудового навчання та технологій Козубай Людмили, була організована виставка творчих робіт педагогічних працівників НВК№10. Також до виставки з радістю долучилися і батьки учнів нашої школи.
На виставці було представлено дуже багато робіт у різних техніках: вишивка хрестиком, бісером, в'язання спицями та гачком, виготовлення вишиванок та одягу з використанням традиційних і сучасних візерунків. Особливу увагу привернули роботи з деревини, виконані вчителем трудового навчання та захисту Вітчизни Дьоміним Олександром.
Учні з захопленням розглядали представлені роботи, цікавилися технологіями та надихнулись на створення власних шедеврів.