Діти та їх таємниці

20.11.2021
Діти та їх таємниці
«Діти та їх таємниці» - тема дискусії із учнівською молоддю Хмельницького навчально-виховного комплексу №10, яка присвячена Всесвітньому дню дитини в рамках засідання кіноклубу Docudays UA «Право в об’єктиві».
Присутні переглянули та обговорили документальний фільм «Рахую дні, рахую роки» (режисер: Монне Ліндстрьом) з колекції DOCU/КЛУБ – Docudays UA.
Перед переглядом фільму керівник кіноклубу повідомила мету та специфіку роботи кіноклубу. Звернула увагу на смислове значення «Документальний фільм», «Що таке таємниця», «Види професійних таємниць» та запропонувала учасникам вправу «Історія про права дитини».