Педагоги НВК№10 підвищують фахову майстерність

02.12.2021
22-26 листопада відбувся листопадовий марафон педагогічних ідей, організований Центром Професійного Розвитку Педагогічних Працівників м. Хмельницького. 15 педагогів взяли участь у вебінарах Марафону: Л. Синиця, О. Демчишина, О. Борсук, А.Люба, О.Оріщина, С.Войцехівська, Л.Бєлякова, О.Надорожна, Л.Донцова, Л.Стецюк, Т.Гуменна, І. Березюк, А. Кошевко, А.Янковська. Успішно пройшли вихідне діагностування, за результатами якого отримують сертифікати: Л. Синиця, О. Демчишина, О. Борсук, А. Люба, О. Оріщина, С. Войцехівська, Л.Донцова, А.Янковська. А вчителька інформатики Юлія Гончарук була спікеркою Марафону та представила власний досвід за напрямом "Використання елементів STEAM освіти на уроках інформатики в 5-9 класах"