Вітаємо Балачевцева Володимира, Ситара Миколу, Луценко Уляну, Урбанського Микиту!

06.12.2021
05 грудня відбувся міський етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Переможцями різного рівня стали всі здобувачі освіти 8-9 класів, заявлених до участі в олімпіаді від НВК№10.
У паралелі 8 класів переможцем став учень 8-А класу Балачевцев Володимир, який посів ІІІ місце! Вітаємо Володимира та його вчительку Людмилу Худецьку!
У паралелі 9 класів переможцями стали учні 9-Г класу: Ситар Микола - посів ІІ місце!
Луценко Уляна - посіла ІІІ місце!
Урбанський Микита - посів ІІІ місце!

Вітаємо дев'ятикласників! Вітаємо їх наставницю, заступницю директора та учительку географії, Євгенію Скочеляс, яка багато зусиль докладає до розвитку олімпійського руху в НВК№10! Бажаємо наступних звершень!