День хустки на кафедрі української філології НВК№10

07.12.2021
День хустки на кафедрі української філології НВК№10
Більшість українок мають традиційну українську хустку у своєму гардеробі, адже Різдвяний вечір та Коляду не можна уявити без даного аксесуару. Замайоріли хустки сьогодні, 7 грудня, у НВК 10. Цей автентичний аксесуар надає сучасним українкам колоритного образу. Звичайно, з’явились нові сучасні візерунки, цікаві та неординарні форми, однак, як і колись, найбільш популярними є червоні, голубі та білі хустки з традиційним рослинним та трояндовим орнаментами.
Сьогодні яскраві українські хустки поступово завойовують прихильність модниць всього світу.
Неповторне, українське, завжди буде світовим трендом! - впевнені українські філологіні Десятої!