С. Кондратюк та Ю. Моцна - учасниці конференції Хмельницького інституту МАУП

10.12.2021
С. Кондратюк та Ю. Моцна - учасниці конференції Хмельницького інституту МАУП
10 грудня 2021 року, у Міжнародний день прав людини, у Хмельницькому інституті МАУП відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні". Вперше у конференції взяли участь здобувачки освіти 10-А класу НВК10 Кондратюк Софія із доповіддю на тему «Механізм забезпечення принципу гендерної рівності в Україні», Моцна Юлія із доповіддю на тему «Проблеми захисту персональних даних у контексті сучасної комунікації» та їх наукова керівничка, вчителька правознавства, Галина Хруленко. Вітаємо з гарним досвідом!
До участі в конференції зареєструвалися фахові науковці з багатьох закладів освіти, установ, організацій: Хмельницького інституту МАУП, Хмельницького університету управління і права, Київського національного торговельно-економічного університету, представник відділу судової роботи та міжнародно-правовоі допомоги, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ДВС м. Хмельницького, Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області, Управління дотримання прав людини Національної поліції України тощо. Розглядалися важливі та актуальні проблеми сьогодення.