Hour of Code 2021

24.12.2021
Hour of Code 2021
Hour of Code (Година коду) – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива американської неприбуткової організації Code.org.
Година коду спрямована на популяризацію програмування за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного заняття в рамках тижня комп’ютерних наук.
Щороку цю ініціативу підтримують як у НВК№10, так і у тисячах навчальних закладах по всьому світу.
Разом з вчителькою інформатики Гончарук Юлією, учні 5-Г класу закодували власну танцювальну вечірку!
На паралелі 6х класів відбувся справжній батл між учнями 6-А класу (вч. Гончарук Ю.Ю.) та 6-Д класу (вч. Юхимович О.А.) за першість у проходженні рівнів та вчтечі з Підземелля Кітгард.
Учні 7-Б, 7-В, 7-Г, 7-Д, 8-А, 8-Б, 8-В та 8-Г також програмували у СodeСombat.
Це не просто гра, усі рівні учні кодували мовою програмування С++, яку вони вивчають у школі. Тому така практика не тільки заохочує їх до вивчення програмування, а й дозволяє покращити власні навички написання об'єкто-орієнтованого коду.