Подарунок у коробці з-під взуття 2021

23.12.2021
У передноворічні дні кожному хочеться подарунків, див, сюрпризів. Свято добра, радості, посмішок, позитивних емоцій і, звичайно, подарунків принесли сьогодні учні НВК№10 м.Хмельницького для пацієнтів Хмельницької обласної дитячої лікарні.
Вже третій рік поспіль ми організовуємо акцію "Подарунок у коробці з-під взуття". Цьогоріч 19 грудня 14 дітей відділення онкогематології ХОДЛ вже отримали адресні пакунки,а сьогодні до них долучились пацієнти ще чотирьох відділень лікарні.
За той недовгий час перебування в закладі учні 11-Б класу не тільки привітали дітей, роздали подарунки, а встигли погратися,помалювати,зліпити фігурки з пластиліну,а головне - добрим словом підтримати їх. Як світились очі в малят,коли вони вибирали собі олівці,фломастери,іграшки чи книжки (навіть у тих, на кого вже чекали в операційній!)!
Головний лікар ХОДЛ Лілія Степанівна, лікарі, весь медичний персонал, батьки, а особливо, діти передають привітання і подяку всій шкільній громаді нашої школи!
Окрема вдячність тим класним колективам, які взяли безпосередню участь в акції:
1-Д,
2-Б, В, Г,