Що дає мені крила – моє натхнення!

29.12.2021
Що дає мені крила – моє натхнення!
Учні 6-Г класу взяли участь у всепольському конкурсі «Що дає мені крила – моє натхнення»! Конкурс організований фундацією Міжнародний Рух Рюкзаків, а призи надала компанія BIC Polska. Координаторкою конкурсу є учениця 2-го класу варшавського ліцею Кіра Сухобойченко.
Мета конкурсу – показати захоплення дітей, наскільки ми всі різні, що нам подобається. Конкурс також сприяє просуванню ідеї Міжнародного Дня Рюкзака, що проводиться 15 жовтня. Школам пропонується, щоб замість традиційних шкільних уроків школа в цей день надала учням можливість ділитися своїми ідеями, особистими історіями та мріями. Це буде один день на рік, коли учні зможуть показати себе всій школі та, відповідно, усьому світу. Неважливо, чи це буде лише одна година лекцій або цілий день занять, присвячених святу – важливо, щоб школярі мали реальний час для обміну думками та співпраці. Загалом у конкурсі було 3 категорії, і всі роботи були пов'язані з назвою конкурсу, тобто із захопленнями, хобі учасників. Ми брали участь і створювали чудові роботи! За підсумками конкурсу учні вибороли призові місця та отримали чудові призи від компанія BIC Polska та грамоти від організаторів конкурсу.
Вчимося, змагаємо, перемагаємо!