Всеукраїнський урок з медіаграмотності 2022

18.02.2022
17 – 18 лютого 2022 року, вчителі НВК№10 (Гончарук Ю.Ю., Козубай Л.І., Юхимович О.А.) доєдналися до проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента України.
Вчителі використали як матеріали представлені у рамках національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр” (організованого Міністерством культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти і науки), так і власні розробки.
Освітяни та здобувачі освіти у НВК№10 не вперше знайомляться з поняттям "Медіаграмотність", "Фейк" чи "Маніпуляція", адже постійно працюють над своїм інформаційним простором у рамках вивчення спецкурсу "цифрова та медіаграмотність".
Тому сьогодні це були не просто перегляди відеороликів чи бесіди, це вже були уроки поглиблення навичок, дискусії та практичного застосування.

Будьте медіаграмотними разом з нами!