У Просвіті відзначали Міжнародний день рідної мови

21.02.2022
Міжнародний день рідної мови- день, який відзначають 21 лютого ,починаючи з 2000 року. В Україні це свято відзначають з 2002 року.
Вже традиційно саме в цей день учні нашої школи приходять на гостину в Народний Дім "Просвіта", де нас радо зустрічає Голова Хмельницького міського товариства ім.Тараса Шевченка - Зоя Олександрівна Діденко.
Тому і цього року здобувачі освіти 8 та 11 класів вшанували рідні мови різних народів в Народному Домі «Просвіти», де знаходиться Музей історії міжнародних зв’язків міста Хмельницького.
Урок провели: Зоя Діденко, господиня Народного Дому, Любов Ковальчук та Оксана Мандзюк, учительки української мови та літератури НВК№10. Дякуємо усім учасникам, а надто - випускникам 11-Б класу, які отримали важливий урок патріотизму та громадянства.