Рекомендації Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

23.02.2022
Рекомендації надані в брошурі "У разі надзвичайної ситуації або війни". Зокрема, в ній йдеться:
Коли безпека суспільства під загрозою,готовність до взаємної допомогти стає вирішальною. Варто пам’ятати, що гарна підготовка – запорука кращої допомоги близьким і тим, хто особливо її потребує. Чітке
розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити негативні наслідки для суспільства загалом.
У брошурі ви знайдете практичні поради, які можуть стати корисними в надзвичайних ситуаціях і під час війни. Зберігайте брошуру в доступному місці, аби в необхідний момент швидко скористатися.