Розташування укриттів і споруд цивільного захисту

25.02.2022
Інтерактивна карта укриттів і споруд цивільного захисту, де можна знайти прихисток у разі військових дій чи інших надзвичайних ситуацій.
Перейшовши за посиланням, ви зможете деталізувати карту, натиснувши на прямокутник зі стрілкою у лівому верхньому куточку карти, якщо переглядаєте з комп’ютера, або потягнувши знизу вгору панель з назвою, якщо переглядаєте її з мобільного. Там можна поставити ✅, обираючи різні опції відображення. Завдяки меню ви побачите розташування не лише протирадіаційних укриттів та інших спеціалізованих споруд, а й найпростіших укриттів, якими можна скористатися у разі небезпеки. Окрім того, на карті позначенні укриття, які пристосовані до потреб маломобільних груп населення.
Будьте розсудливими та поміркованими, у будь-якій ситуації найперше потрібно зберігати спокій! Паніка – найгірший ворог!