О. Юхимович нагороджена Міжнародним Орденом Посмішки!

03.05.2022
Під час пленарного засідання 30 квітня 2022 року були розглянуті надіслані дитячі листи-заявки, на підставі яких відбулося нагородження Міжнародним Орденом Посмішки.
У номінації "Вчителі та вихователі" - наша Оксана Юхимович! Щиро вітаємо з поважною відзнакою!!!
Оксана Антонівна - координаторка Міжнародного руху «Літаючі рюкзачки» під патронатом Інституту прав дитини ім. Януша Корчака. Ініціаторка руху – Кіра Сухобойченко.
За керівництва Оксани Антонівни у НВК№10 щороку, 15 жовтня, відзначають Міжнародний День Рюкзака; діти беруть участь у проведенні онлайн-марафону зі школами з різних країн під час Дня Рюкзака - малюють та пишуть цікаві історії про рюкзаки.