Гуртківці НВК№10 взяли участь у ІІ Науковому круглому столі ХУУП

03.05.2022
28 квітня 2022 року відбувся ІІ Науковий круглий стіл ХУУП ім. Леоніда Юзькова, у роботі якого взяли участь гуртківці НТУ МАН НВК№10 "До вершин наук" (керівничка Галина Хруленко).
Результати проведених наукових досліджень здобувачі освіти представили у доповідях:
Аль-Сархан Лейф (9-В кл.) - "Забезпечення демократії в Україні під час воєнного стану"
Даниленко Павло (9-В кл.) - "Військовий стан: проблеми законодавчого регулювання"
Кісь Вікторія (9-Б кл.) - "Відповідальність неповнолітніх"
Моцна Юлія (10-А кл.) - "Захист публічних даних"
Урбанський Нікіта (9-Г кл.) - "Протидія торгівлі людьми: захист і допомога держави постраждалим особам"
Вітаємо гуртківців НВК№10 та вчительку правознавства та громадянської освіти Галину Хруленко!