Перший крок у науку 2022

13.05.2022
Завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку», у якому Попіль Вероніка, учениця 6-Г класу, та Левчунець Антон, учень 6-А класу, представляли свої наукові дослідження, виконані під керівництвом вчительки НВК№10 Юхимович Оксани Антонівни.
За підсумками конкурсу
наукове дослідження Вероніки «Дослідження кібербулінгу в Україні та аналіз шляхів протидії його проявам» (секція "Кібербезпека" наукове відділення комп'ютерних наук)
та наукове дослідження Антона «Дослідження ринку електромобілів України» (секція "Мікроекономіка та макроекономіка" наукове відділення економіки)
визнані кращими- І місце!!!
Вітаємо юних дослідників з успішним першим кроком в серйозну науку!
Крокуємо далі! Так крок за кроком ми досягенемо вершини!