Онлайн зустріч з кафедрою соціології КПІ

13.05.2022
12 травня 2022 р. відбулася зустріч випускників НВК№10 та викладачів кафедри соціології факультету соціології і права Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.
Під час ZOOM-зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про основні навчальні програми факультету, особливості навчання на факультеті та традиції студентської родини КПІ. Провідний навчальний заклад презентували кандидат філософських наук Тетяна Володимирівна Коломієць, кандидат політичних наук Олексій Леонідович Якубін та старший викладач кафедри соціології Дар’я Володимирівна Макаренко.
Факультет соціології та права КПІ - це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Факультет соціології і права Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” запрошує поповнити студентську родину випускниками НВК №10.