Всеукраїнська науково-практична конф.: Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді

20.05.2022
19 травня 2022 року з нагоди Дня науки на базі Хмельницького інституту МАУП відбулася ХІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді», в якій взяли участь учні навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького.
Напередодні конференції відбувся ХIХ Всеукраїнський конкурс студентських та учнівських наукових робіт «УКРАЇНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ», на якій було представлено 100 наукових студентських та учнівських досліджень. Журі відмітило високу науковість робіт юних дослідників нашого навчального закладу.
Грамотою Хмельницького ІППО відзначено наукове дослідження Галюс Вікторії (11-Б клас) «Краудсорсинг як інноваційна технологія реалізації проєктів в умовах коронакризи», грамотами Хмельницькго інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, відзначені дослідження Левчунця Антона (6-А клас) «Дослідження ринку електромобілів України» та Пец Марини (9-Б клас) «Соціальна реклама як вид мистецтва та її вплив на формування громадської думки українців».
Переможне І місце у ХIХ Всеукраїнському конкурсі студентських та учнівських наукових робіт «УКРАЇНА У СУЧАСНОМУ ГЕОПОЛІТИЧНОМУ ПРОСТОРІ: ПОГЛЯД МОЛОДІ» виборола учениця 10-А класу Закаріа Христина з дослідженням «Астротурфінг як інструмент маніпуляції громадською думкою».
Щирі привітання юним науковцям! Подальших цікавих досліджень та перемог!