Відкриті уроки футболу

26.05.2022
Сьогодні, 26 травня 2022р., в Хмельницькому стартував проєкт «Відкриті уроки футболу», у якому взяла участь і збірна команда від НВК№10.
Цей проект реалізується Українською Асоціацією Футболу, за підтримки партнерів: New Democracy Fund (Данія), Асоціація кроскультурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу та Common Goal (Німеччина).
Мета проєкту – сприяти захисту та психологічній підтримці дітей ВПО, які постраждали від війни. «Відкриті уроки футболу» є доступними для всіх діток та націлені не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від рухових вправ і не лише з м'ячем, незалежно від рівня здібностей дітей.
Розпочали з урочистої лінійки, прозвучав Гімн України. Хвилиною мовчання згадали всіх Героїв України, яких з нами вже немає. З почесних гостей слово мали Голова Хмельницької ОДА - Сергій Гамалій, заступник міського голови - Михайло Кривак, гість від УАФ - національний координатор проєкту Євгеній Столітенко, Голова Хмельницької обласної асоціації футболу та керівник гуманітарного центру УАФ в Хмельницькій області - Ігор Хіблін.
Виконання різноманітних спеціальних вправ перетворили стадіон у масштабний фізкультурно-спортивний захід.
Кожна школа представляла власний сектор, на яких діти освоювали елементи футболу. Вчителька фізичної культури НВК№10, Ольга Маслянко, відповідала за сектор естафет. Тут діти могли позмагатися у швидкості, спритності та злагодженій командній роботі.