Шкільний літературний конкурс "Творчість. Креатив. Ініціатива"

01.06.2022
Навчаємось і перемагаємо!
Як тільки стало зрозуміло, що від 24 лютого ми будемо зустрічатися з учнями лише онлайн у G-Workspace, на уроки зарубіжної літератури до здобувачів освіти 5-А, 5-Г, 5-Д класів з далекої "Країни Мумі-тролів" вирушили Велика Хропся з двома Малими Хропсями. По дорозі вони побували на британській фабриці містера Willy Wonka, який подарував свою сувенірну ручку. Завітали також у книжкову крамницю, аби придбати кілька примірників книжок зарубіжних авторів, що їх діти читатимуть на уроках літератури у 6 класі.
Зателефонували вчительці Аллі Янковській й повідомили про початок шкільного літературного конкурсу "Творчість. Креатив. Ініціатива". Бажаючі позмагатися створювали авторські Google-презентації, колажі Canva, власні віртуальні дошки Jamboard, робили публікації у Padlet, знімали відеоролики у Flipgrid, малювали малюнки.
І ось підбиті підсумки конкурсу. Безумовним переможцем став учень 5-А класу Іщук Артем, якому тепер належить Велика Хропся. 2 місце і Малу Хропсю виграла учениця 5-Г класу Грінченко Віта. 3 місце розділили учениця 5-А класу Олійник Олександра (приз - Мала Хропся) та учень 5-Г класу Білик Ілля (приз - ручка Willy Wonka). Призерами конкурсу стали: Кравчук Максим (5-А), Соловйова Ніка (5-А), Кметь Максим (5-Г). Вітаю переможців!
Бажаю усім дітям учитися якнайкраще, адже ваші успіхи надихають наших захисників!