Завершення 2021-2022 навчального року

03.06.2022
Кінець навчального року для шкіл – це відповідальний період систематизації та підбиття підсумків усього зробленого за рік.
Так і у НВК№10 03.06.2022 підводили підсумки та завершували цей непростий навчальний рік.
Кожен класний колектив вирішив провести останній навчальний день по-своєму.
Наприклад учні 5-Д класу розповідали і писали на online дошці Jamboard про те, як вони змінилися, як складалося життя в умовах дистанційного навчання у шкільній корпоративці й бажали один одному нового мирного навчального року!
А учні 6-Д класу, змогли поспілкуватися наживо з військовим ЗСУ, з ким говорили про нашу державу, її історію, сьогодення та прекрасне вільне майбутнє. А також написали листи нашим захисникам...
А ось учні 6-Г класу, свій останній провели з користю... У наших бійців тепер на одну маскувальну сітку більше!

Віримо у перемогу та готуємось до нового навчального року!