Конкурсу читців-декламаторів - Слово Нації 2022

17.06.2022
Спочатку було СЛОВО . . .
незламне як наша воля, дзвінке як водограй, п‘янке як поцілунок і непохитне як наша віра…
  Саме сьогодні, 16 червня, 2022 року переможці конкурсу читців-декламаторів «Слово Нації», ідейним натхненником якого є керуюча справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій, а організатором - Департамент освіти, отримали відзнаки та цінні подарунки.
НВК №10 м.Хмельницького гідно представила учениця 7 класу - Німа Юлія. Вітаємо її та вчительку української мови та літератури, Медвецьку Світану Олександрівну, яка підготувала ученицю, з почесним ІІІ місцем.
«Свою Україну любіть..», - пророчо звучали під час урочистостей слова Тараса Шевченка у натхненно- чуттєвому зверненні Юлії Сергіївни до юнок та юнаків; а ще поталанило творчій кагорті поспілкувалась із подільським письменником, головою «Спілки письменників Хмельниччини» Володимиром Олійником.