Кошти за пробне ЗНО повернуть учасникам

19.06.2020
Процедура повернення коштів розпочнеться 1 липня (менше ніж за 2 тижні). Виплати здійснюватимуться через відділення ПриватБанку.
Учасники пробного ЗНО, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів. Якщо учасник не має картки, він отримає SMS-повідомлення про те, що картка з компенсованими грошима чекає у найближчому відділенні банку.
Самим учасникам нічого робити не потрібно – МОН самостійно передасть банку інформацію від регіональних центрів оцінювання якості освіти щодо всіх учасників, які зареєструвалися з 3 по 24 січня 2020 року для проходження пробного ЗНО 2020 та сплатили кошти за участь у ньому.