Вітаємо переможця конкурсу керівників!

03.07.2020 (оновлено)
Триває третій етап конкурсних відборів на посади керівників 25 закладів ЗСО міста Хмельницького. Сьогодні зі своїм планом стратегічного розвитку НВК№10 на наступні шість років ознайомив членів комісії Віктор Грищук.
Віктор Дмитрович наголосив на тому, що було зроблено колективом десятої школи, акцентував увагу на планах та напрямках розвитку закладу, відповів на численні запитання.
За результатами засідання комісії з проведення конкурсів на посади керівників ЗЗСО міста Хмельницького від 03.07.2020 року переможцем конкурсу на посаду директора НВК№10 м. Хмельницького визначено Грищука Віктора Дмитровича.