Учні 5-Д взяли участь у козацькому турнірі

Учні 5-Д взяли участь у козацькому турнірі
13 жовтня, напередодні Дня захисника України, здобувачі освіти 5-Д класу разом з класною керівничкою Світланою Медвецькою взяли участь у козацькому турнірі. Свято влаштували працівники Хмельницької обласної бібіліотеки для дітей ім. Т. Шевченка. Козацькі розваги та забави - данина шани і поваги до звичаїв та традицій нашого народу. А ще реальний драйв: хлопці вивчали елементи гопака, перетягували канат, на швидкість одягалися у вишиванку та шаровари. Дівчатка ні в чому не поступалися. Вони швидко і вправно “варили” козацький куліш, розфарбовували українську вишиванку і щиро підтримували майбутніх захисників України. Свято вдалося, емоції переповнювали усіх учасників.