SmartKids-педагогині НВК№10 отримали призи

14.10.2020
Конкурс «Навікідс: Виховні заходи і розробки уроків» був оголошений у січні цього року Тм «Розумники» разом із науковим керівником проєкту SmartKids Світланою Литвиновою та компанією «Навігатор».
Нагородження переможців мало відбутись у березні, під час конференції в рамках виставки «Сучасні заклади освіти». Та через пандемію Covid-19 конференцію було скасовано. Попри зовнішні обставини, призи знайшли своїх переможців! Нетбук від компанії «Навігатор» отримала Марія Денисюк; комп’ютерні аксесуари та набори магнітів від Тм «Розумники» отримала Лариса Синиця. Пишаємося нашими вчительками початкових класів - сучасними, креативними, винахідливими, відданими учительській справі!